Sem patří váš dlouhý nadpis

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.

Hlazení malého andílka v lůně a vzájemná komunikace

Těhotenství a porod jsou jednou z nejdůležitějších životních událostí v životě ženy. Je moji velkou radostí podpořit vás v procesu spojení se s přicházejícím miminkem již ve vašem lůně a ukázat vám svět jemných doteků, květových Esencí a vůní pro vaše děťátko i pro vás.

Seminář je určen pro nastávající maminky od 3. měsíce těhotenství, ale i pro nastávající tatínky. Ztišíte se ve svém vnitru, kdy se naučíte co nejvíc čerpat z jeho bohatství. Nastávající maminka má během těhotenství jedinečnou příležitost naučit se naslouchat signálům svého těla i své intuici a nechat vstoupit do svého života hluboké vnitřní prociťování, které jí provede rodícím se mateřstvím.

Naučíte se hladit Miminko ve vašem lůně, protože dotek je komunikací, kterou miminka vnímají již před narozením. Po porodu je to je pro ně kromě hlasu maminky jemný, přesto však velmi účinný lék pro zvládání nových a neznámých situací. Nejprve se však zharmonizuje nastávající maminka pomoci energetické vitalizace.

Objevíte, jak také pečovat o svůj emoční svět, jak vnitřně komunikovat s miminkem svým srdcem i voňavými "kytičkovými dlaněmi". Pomocí konejšivých doteků, jemného hlazení miminka přes stěnu bříška a voňavých květových Esencí, v něm budete podporovat nejenom rodící se vzájemné emoční pouto, ale zároveň budete podporovat důležitou stimulaci jeho smyslový a tělesný vývoj. A když se Miminko narodí, tak vaše "kytičkové dlaně" s vůní růže už bude důvěrně znát, a bude to pro něj jedna z mála známých věcí v novém světě. Nastávající tatínkové se naučí kromě "Hlazení malého Andílka" i masáže a důležitou stimulaci budoucí maminky, kdy mohou podpořit její vitalitu a pomoci ji ulevit od napětí všedního dne či bolestivých zad.
Vytvořené hluboké spojení vám pomůže miminko vnitřně vést i na cestě porodem, kdy si připravíte porod jako vzájemnou dohodu "První společné cesty"...

  • Relaxace "Stromu Života" a meditace "Mateřství"
  • Hlazení miminka v lůně a vzájemná vnitřní komunikace
  • Podpora vitální energie i úleva od napětí
  • Masáže a důležitá stimulace v těhotenství
  • Emoční podpora v těhotenství & voňavé květové Esence

Délka lekce: 3 x 45 min (s krátkými pauzami). Skladba lekce: teoretická část, praktické ukázky a nácvik.

Co si sebou přinést: pohodlné oblečení, větší šátek jako podložku pod sebe, psací potřeby a dobrou náladu.

Konejšivé doteky a hlazení pěti srdcí

Klikněte a můžete začít psát. Ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in.